Bundek 2016. KROS SPORTSKIH NOVOSTI Dragan Štakić po drugi put osvojio medalju za OŠ"Anž Frankopan"Kosinj
Autor: Tomislav Vukelić, 18. 4. 2016.

17.04.2016.održan je KROS SPORTSKIH NOVOSTI na Bundeku u Zagrebu, gdje se već tradicionalno okupi veliki broj mladih atletičara, sportaša i učenika iz cijele Hrvatske. Ove godine bilo je oko 5000 natjecatelja, a u konkurenciji osmih razreda gdje je nastupio i naš učenik, pobjednik županijskog natjecanja u krosu, Dragan Štakić prijavilo se 250 natjecatelja što je učinilo konkurenciju nemjerljivom. Treba istaknuti da Dragan Štakić učenik 8. razreda vježbao u Kosinju, u školi bez sportske dvorane i vrhunskih uvjeta kakve je imala njegova konkurencija gdje su bili vrhunski atletičari i sportaši. Međutim rad i zalaganje Dragana i njegovog mentora Gorana Sekule, prof.kineziologije je urodio plodom i Dragan je i ove godine donio SREBRNU MEDALJU za školu.

Autor: Tomislav Vukelić, 18. 4. 2016.