Učenička zadruga Most" uz pomoć g.Baričevića"BRIKS SPORT" kreće u izradu predmeta od gline
Autor: Tomislav Vukelić, 28. 1. 2016.

OŠ "Anž Frankopan"Kosinj u suradnji s poznatim ličkim proizvođačem predmeta od gline gospodinom Baričevićem poznatijim kao "Briks" obogaĆuje paletu zadružnih proizvoda s još jednim asortimanom, predmetima od gline.

Naglasak učeničke zadruge "Most" je na tradiciji, ekologiji, izradi predmeta i proizvoda po narodnoj recepturi, tako da će se ova radinost izvrsno uklopiti.

Prvi primjerci glinenih proizvoda bit će vidljivi na jesenskoj tradicionalnoj ličkoj izložbi "JESEN U LICI".

Kako je protekla prezentacija pogledajte u galeriji fotografija.

Autor: Tomislav Vukelić, 28. 1. 2016.

Kako je protekla prezentacija pogledajte u galeriji fotografija.