Učenici naše škole po prvi put na JESENI U LICI
Autor: Tomislav Vukelić, 4. 10. 2015.

Marljivi rad učenika OŠ "Anž Frankopan" u učeničkoj zadruzi "MOST" Kosinj rezultirao je zapaženim nastupom na izložbi tradicijskih proizvoda "Jesen u Lici". Ukrasne i uporabne predmete koje su učenici cijelu godinu izrađivali uz pomoć učitelja imali su priliku prezentirati na svom izložbenom štandu. Mnoštvo posjetitelja, kao i sami organizatori obišli su štand pohvalivši pri tom originalnost, kreativnost i trud učenika. Ovakve pohvale su nam dodatni poticaj da se već sada počnemo pripremati i raditi kako bismo se u ovako dobrom svijetlu predstavili i iduće godine. Više o izložbi pogledajte u galeriji fotografija.

Učenici naše škole po prvi put na JESENI U LICI
Autor: Tomislav Vukelić, 4. 10. 2015.