Osigurana prehrana učenicima tijekom boravka u školi
Autor: Tomislav Vukelić, 8. 9. 2015.

REPUBLIKA HRVATSKA, MINISTARSTVO SOCIJELNE POLITIKE I MLADIH i HRVATSKI CRVENI KRIŽ, GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA GOSPIĆ sklopilo je Ugovor o financijskoj potpori projekta usmjerenog borbi protiv siromaštva  i socijalne isključenosti u okviru raspoloživih sredstava Državnog proračuna za 2015.godinu. Na veliku radost i veselje djelatnika a pogotovo učenika ovim projektom obuhvaćena je OŠ"Anž Frankopan" Kosinj,odnosno njeni učenici koji nisu skidali osmijeh s lica konzumirajući dobivene obroke.

Osigurana prehrana učenicima tijekom boravka u školi
Autor: Tomislav Vukelić, 8. 9. 2015.