« Veljača 2018 »

"Od kolijevke pa do groba najljepše je đačko doba"
Autor: Tomislav Vukelić, 29. 6. 2015.

„ Od kolijevke pa do groba najljepše je đačko doba“

Vjerujem da će se i naši osmaši složiti s ovom izrekom, al sve što je lijepo kratko traje. Tako sad i za našu generaciju osmaša koja je sve samo ne obična započet će  nove i veće brige. Upisi u srednju školu, odlazak od kuće, samostalnost i odgovornost ...samo su neki od brojnih problema koji ih sad očekuju.

Kao razrednica  imala sam ih privilegiju poznavati samo godinu dana,  ali bila je to vrlo zanimljiva godina  u kojoj smo jako puno naučili jedni od drugih i znam da  će mi nedostajati. Svakako je bilo,  ali dosadno nikako nije.  Nadam se da će iz ove škole ponijeti samo lijepe uspomene i ljubav kojih sigurno nije nedostajalo.

Dragim damama Anici i Gogi, te gospodi Petru, Antoniju i Marku želim samo puno sreće i uspjeha u daljnjem životu te da ostanu takvi kakvi jesu.

Bye....bye

Razrednica: Tea Vukelja Tomljenović