Izlet učenika OŠ "Anž Frankopan" u NP Sjeverni Velebit
Autor: Tomislav Vukelić, 12. 6. 2015.

Učenici su tijekom izleta posjetili planinarski dom i meteorološku postaju Zavižan, botanički vrt, Premužićevu stazu te vrh Balinovac s kojeg se pružao prekrasni panoramski pogled na Senj,Vinodol,Istru i Kvarnerić. Učenici su održali seminarska izlaganja na temu nacionalnog Parka i njegovog bogatstva flore i faune, upoznati su s instrumentima i radom meteorološke postaje.

Izlet učenika OŠ "Anž Frankopan" u NP Sjeverni Velebit
Autor: Tomislav Vukelić, 12. 6. 2015.