Odličan nastup naših učenika na krosu Sportskih novosti!
Autor: Tomislav Vukelić, 20. 4. 2015.

Učenici naše škole istaknuli su se izuzetnim rezultatima na tradicionalnom Krosu Sportskih novosti i Hrvatskog atletskog saveza koji je održan pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. U vrlo jakoj konkurenciji natjecatelja iz škola koje se već tradicionalno pripremaju i nastupaju na ovom Krosu, osim postizanja respektabilnih mjesta na ciljnoj ravnini, osvojena je i jedna medalja!

U Zagrebu je, uz jezero Bundek, održan tradicionalni, 32. po redu (14. obnovljeni), Kros Sportskih novosti u organizaciji Sportskih novosti i Hrvatskog atletskog saveza, a ciljem je prošlo gotovo 3000 učenika i učenica osnovnih i srednjih škola iz cijele Hrvatske te studenata i studentica Zagrebačkog sveučilišta.

Za našu školu nastupili su sljedeći učenici:

- Dragan Štakić, koji je u konkurenciji 179 učenika sedmih razreda osvojio peto mjesto te dobio medalju;

- Adriana Tomac, koja je u konkurenciji 253 učenica šestih razreda osvojila 11. mesto;

- Anica Pribić, koja je u konkurenciji 146 učenica osmih razreda osvojila 27. mjesto;

- Antonio Šop, koji je u konkurenciji 129 učenika osmih razreda osvojio 35. mjesto.

Učenici su jako zadovoljni svojim nastupima, a svi djelatnici škole, njihovi roditelji i drugi kolege učenici iznimno ponosni!

Odličan nastup naših učenika na krosu Sportskih novosti!
Autor: Tomislav Vukelić, 20. 4. 2015.

Za našu školu nastupili su sljedeći učenici: