Prezentacija slikovnica Hrvatskih voda
Autor: Tomislav Vukelić, 25. 11. 2016.

U ponedjeljak, 21. studenog, posjetile su nas djelatnice Hrvatskih voda, gđa. Iva Šutić te gđa. Marija Vizner, autorica niza od triju edukativnih slikovnica na teme vode kao izvora života, odnosno njezine zaštite i korištenja te obrane od poplava. Sama autorica je za naše učenike razredne nastave održala sjajnu prezentaciju teme, uz iskazano veliko sudjelovanje i interes učenika. Prezentacija se održala u prostoru OŠ Perušić, gdje su je popratili i učenici njihovog III. i IV. razreda. Na koncu su svi učenici dobili na poklon po dvije slikovnice, a same škole još nekoliko kompleta slikovnica, više plakata te drugih materijala potrebnih za nastavni rad na temu voda. Djelatnicama Hrvatskih voda se još jednom zahvaljujemo na suradnji, uloženom trudu i izvrsnoj edukaciji koju su pružile našim učenicima. Više u foto-galeriji.

Prezentacija slikovnica Hrvatskih voda
Autor: Tomislav Vukelić, 25. 11. 2016.