Početak nove školske godine u OŠ"Anž Frankopan"Kosinj
Autor: Tomislav Vukelić, 6. 9. 2016.

Na veliku radost učenika, djelatnika i žitelja Kosinja prvi dan nove školske godine u Kosinju uveličali su svojim dolaskom izaslanici LIČKO-SENJSKE ŽUPANIJE na čelu s predsjednikom Županijske skupštine, saborskim zastupnikom dr.Darkom Milinovićem, županom Milanom Kolićem i doktorom znanosti Branislavom Šutićem.

Nakon mise održane u crkvi sv.Antuna Padovanskog koju je vodio svećenik Ivan Hodak predstavnici LSŽ zajedno s djelatnicima škole i učenicima obišli su školsku zadrugu i prostorije škole gdje se nakon par uvodnih riječi nastavilo druženje u opuštenoj atmosferi.

Učenici su pripremili prigodne poklone za predstavnike LSŽ ,koji su dio asortimana s kojima učenička zadruga MOST nastupa na tradicijskom sajmu "Jesen u Lici".

Više u galeriji slika

Početak nove školske godine u OŠ"Anž Frankopan"Kosinj
Autor: Tomislav Vukelić, 6. 9. 2016.

Više u galeriji slika